0539 709 76 08 info@renklibaslangiclar.com

Her firma potansiyeli gereği aynı hizmet kalitesini sunmayabilir, bu sebeple bütçenize uygun olarak en iyi fırsatı sunan işletmeyi tercih etmelisiniz. Tercihinizi yaparken almak istediğiniz drone kiralama hizmetini bir risk etkeni yapmamalı ve planlamanızı bunun çevresine konuşlandırarak gerçekleştirmelisiniz. Bizim sektörel olarak hedefimiz; hem ekonomik çıkarlarınızı korumak, hem de aşıladığımız güven duygusu ile sizin yanınızda olmak.

Sizin içinde en önemli etken alacağınız hizmetin kalitesi ise aşağıdaki  Fiyat Teklifi Al butonundan gerekli bilgileri doldurarak tarafımıza göndermek olacaktır. Talepleriniz doğrultusunda kısa bir süre içerisinde sizlere geri dönüş yapıyoruz.

Drone artık hayatımızın her alanında!

Günümüz teknoloji çağında drone’lar(İHA- İnsansız Hava Araçları) ile havadan video ve fotoğraf çekimleri giderek yaygınlaşmakta ve artık her sektörde faaliyet göstermeye hızla devam etmektedir. Bizim ülkemize ilk geldiği zamanlarda genellikle dizi ve film çekimlerinde kullanılmaktaydı. Gün geçtikçe yaygınlaşmaya başlayan havadan çekimler artık farklı sektörlerde’ de havadan çekim reklamları ile rekabet güçlerini arttırmakta aktif rol oynamaya başlamıştır.

Geçmiş zamanlarda işletmeler havadan fotoğraf ve video çekimleri ile tanıtım yapmak istedikleri zaman fazla miktarlarda ödeme gerçekleştiriyordu.  Drone kameraları da teknolojinin nimetlerinden yararlanarak baya bir yol aldı. Artık daha küçük, daha hafif, daha yüksek çözünürlükte ve çok daha iyi lenslere sahip olduklarından dolayı şuan da tek tercih durumu olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda ekonomik çözümler sunması sayesinde, drone çekimlerine olan talepler gün geçtikçe daha çok artmaktadır.

Sadece işletmeler için değil özel günlerimizde de bizimle!

Drone kiralama yalnızca işletmelerin tercih sebepleri değil, bizlerinde özel günlerinde havadan çekimler konusundaki istek ve talepler genellikle düğün, nişan, evlilik teklifi, özel partiler, doğum günü, konser, spor aktiviteleri,  gibi pek çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir.

Drone kiralama’da hizmet verdiğimiz sektörler aşağıdaki gibidir. Detaylı bilgilere, fotoğraf ve video çekimlerimizi inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olduğunda iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hemen Ara
Translate
× How can I help you?