0539 709 76 08 info@renklibaslangiclar.com

SHGM onaylı DJI Phantom 4 Pro Plus ve Advanced profesyonel drone ‘larımız ile 4K / 60 fps çekim teknolojisine sahip 1 inç 20 MP kamerası özelliği ile çekimlerimizi yapıyoruz.

Drone kiralama yaparken dikkat etmeniz gerekenler!

Birçok kişi drone kiralama işlemi için profesyonel olmayan hatta pilot lisansı olmayan kişilerle iletişime geçiyorlar. Bu kişiler insanlara oldukça uygun fiyatlara drone çekimi hizmeti verseler de yasal olarak gerekli olan izinlere sahip olmadıkları için ve size drone ile alakalı gerekli bilgileri vermemelerinden dolayı oldukça ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Biz gerekli olan pilot lisanslarına sahip olduğumuz için çekimlerde herhangi bir sorunla karşılaşmıyoruz.

Aynı zamanda drone kiralama konusunda dikkat edilmesi gereken diğer hususlar şu şekildedir;

Çekim yapılacak olan konumun SHGM kurumu tarafından yasaklı bölge olmaması gerekmektedir.(Askeri bölge, hava alanı yakınları, devlet kurumları çevreleri gibi..)

Yağmurlu ya da rüzgarlı havalarda havadan çekim işlemleri etkili bir şekilde olmayacağı için yapılamamaktadır. Deneyimli ekibimiz tarafından belirteceğiniz tarih öncesinde hava koşullarını en iyi şekilde analiz etmekte ve hangi tarihler aralığında çekimlerin yapılması gerektiğine net olarak karar vererek sizleri bilgilendirmektedir.

Olası bir durumda çekimlerin olacağı zaman hava koşullarının değişiklik göstermesi gibi durumlarda yapılacak olan incelemeler sonrasında ne zamana ertelenmesi gerektiğine de karar vermiş olacaklardır.

Bazı karşılaştığımız durumlar neticesinde teknik olarak bilmeyen kişiler sadece drone’nun yükselmesinin yeterli olabileceğini düşünmekteler. Fakat sadece havalanması drone’nun kontrolü için yeterli bir sonuç değildir. Profesyonel bir çekim olabilmesi için drone’nun doğru kontrol edilebilirliği, doğru açıların bulunup o şekilde kullanılması istenildiği gibi sonuçları getirecektir.

Çekimler sonrasında görüntüler size ham dosyalar halinde gönderilecektir.

Eğer montaj, kurgu gibi editlemeler istiyorsanız bize danışarak sizlere yardımcı olmak isteriz.

Hemen Ara
Translate
× How can I help you?