0539 709 76 08 info@renklibaslangiclar.com
Evlilik Teklifi Organizasyonu
Evlilik Teklifi
Evlilik Teklifi

Hayatınızda yeni ve güzel bir sayfa açmak için Evlilik Teklifi düzenlediniz ve eksikleriniz var ise, doğru adrestesiniz. Renkli Başlangıçlar hayatınızdaki bu yeni sayfaya en güzel şekilde başlamanız için yanınızda olarak, etkinliğinizi baştan sona planlıyor ve gerçekleştiriyor. Hayatınızdaki attığınız bu ciddi adımların güzel ve özel bir anlam taşıması için canla başla çalışıyor, gününüzü en unutulmaz anlardan biri yapmak için benzersiz fırsatlar sunuyoruz.

Hayatınızdaki önemli anların, ne yazık ki geriye döndürülemez bir durumu vardır. Güzel geçen bir gün güzel olarak akılda kaldığı gibi, kötü planlanmış bir gün ne yazık ki değiştirilememektedir. Bu gibi hatalara mahal vermemek için, firma hakkında doğru tercihler yaptığınızdan emin olmalı ve buna göre hareket etmelisiniz. Her firma potansiyeli gereği aynı hizmet kalitesini sunmayabilir, bu sebeple bütçenize uygun olarak en iyi fırsatı sunan işletmeyi tercih etmelisiniz. Tercihinizi yaparken bu özel günü bir risk etkeni yapmamalı ve planlamanızı bunun çevresine konuşlandırarak gerçekleştirmelisiniz. Bizim sektörel olarak hedefimiz; hem ekonomik çıkarlarınızı korumak, hem de aşıladığımız güven duygusu ile en özel anlarınızda sizin yanınızda olmak.

Kumsal da evlilik teklifi

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan kumsal da evlilik teklifi organizasyon paketlerimiz ile aşkınızı denizden gelen dalganın sesi kumsalın ışıltısı eşliğinde gecenin sessizliği siz ve sevdiğiniz ile unutulmaz saatler geçirmek istemez misiniz?

Denizi ve baş başa kalmayı seviyorsanız kumsal da evlilik teklifi kesinlikle sizin tercihiniz olabilir.

 

Kumsal da evlilik teklifi kış ayları

Kumsal da evlilik teklifi için sıcakları beklemenize gerek yok isterseniz kış aylarında da sevdiğiniz ile denizin ve kumsalın tadını çıkarmak istemez misiniz? Evlilik teklifinizi unutulmaz anlara çevirebiliriz. Hazırlayacağımız şık masa ve yakacağımız ateş ile aşkınızın tadını çıkarabilirsiniz.

 

Kumsal da projeksiyonla evlilik teklifi

Kumsal da evlilik teklifi yapmaya karar verdiniz ancak farklı değişik yorumlar katmak istediyseniz projeksiyon tercihleriniz arasında olabilir. Sizin için hazırlayacağımız özel videoyu izlerken hem gözyaşlarınıza engel olamayacak hem de hayatınızın boyunca saklayabileceğiniz anılarınız olacaktır.

 

Yatta evlilik teklifi

Lüks ve tam donanımlı yat seçeneklerimiz ile yaz ve kış ayları demeden istediğiniz her zaman boğazın o masmavi eşsiz güzelliğinde ışıkların, yıldızların, ayın denize vurduğu o parıltısında hayır denilemeyecek bir evlilik teklifi yapmak istemez misiniz? İsterseniz havai fişek ile taçlandırabilirsiniz.

 

Yatta lazerli evlilik teklifi

Lüks ve tam donanımlı yat seçeneklerimiz ile yaz ve kış ayları demeden istediğiniz her zaman evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hazırlayacağımız şık masanız da boğazın eşsiz sularında aşkınızın tadını çıkarırken evlilik teklifinizi dile getirerek değil de boğaz köprüsüne lazer ile yazarak şaşırtmak istemez misiniz?

 

Villa’da evlilik teklifi

Villa da evlilik teklifi organizasyonlarımız havuz kenarında vakit geçirmeyi seveler için ideal bir seçenek olabilir. Sevdiğiniz ile baş başa geçirebileceğiniz özel dakikaları unutulmaz kılabilirsiniz.

 

Galata kulesinde evlilik teklifi

Evlilik teklifinizi tarihi yerlerinden olan Galata Kulesinde unutulmaz şekilde hiç beklemediği anda BENİMLE EVLENİR MİSİN? Pankartı sürpriz kutu ve balonlar ile evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz. Drone ile bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

 

 

Kız kulesinde evlilik teklifi

İstanbul ‘ un en sevilen ve tarihi yerlerinden olan Kız Kulesinde sevdiğiniz ile hoş ve sıcak zaman geçirebileceğiniz tamamı mumlar ve güller ile kaplı olan atmosferde evlilik teklifinizi yapmak istemez misiniz?

 

Keman eşliğinde evlilik teklifi

Sevdiğiniz keman sesi ile mest olurken kendisine yönlendireceğimiz sürpriz kutu ve balonlar eşliğinde evlilik teklifiniz ile şaşırtmak istemez misiniz?

 

 

Helikopter Turu Evlilik Teklifi

İstanbul ayaklarınızın altında, bulutların üzerindeyken evlilik teklifine kim hayır diyebilir ki? Yapacağımız turun büyüsüne kapılıp aşkınızın tadını yüksekler de çıkaracaksınız. Hayatınızın unutamayacağınız anlarına Renkli Başlangıçlar sizlere tanıklık edecektir.

 

Sapphire’ da Evlilik Teklifi

Bu zamana kadar gittiğiniz mekanlardan çok daha farklısını, özelini ve İstanbul’un  büyüsünde kaybolacağınız  bir manzarada  evlilik teklifi yapmak istemez misiniz?

 

Sapphire Seyir Terası yerden 236 metre yüksekliğindeyken Türkiye’nin en büyük ikinci binasının elli beşinci katında, 360° İstanbul manzarası ayaklarınızın altındayken gökyüzüne, yıldızlara bir adım yakınlıktaymış gibi hissetmek istemez misiniz?

 

Bütün bu anlattıklarımız ve hayallerinizden daha fazlasını yaşamak sevdiğinize yaşatmak, hissettirmek, onun için her şeye değer dediğinizi göstermek ve onu nasıl mutlu edebileceğinizin tüm detaylarını düşündük;

 

  • İstanbul’un Sapphire; 55 kat ve 236 metre yüksekliği ile Türkiye’nin en yüksek ikinci binasında İstanbul manzarasına karşı baş başa olmak
  • 360° İstanbul’u güzelliklerini gören tamamen sizin için özel kapatılmış loca
  • Gül yapraklarından dekorlarla kalp ve isimlerinizin baş harfleri
  • Işıltılı ve gösterişli şamdan ve mumluklarımız
  • Benimle Evlenir misin? Ve Seni Seviyorum yazılı harf straforlarımız
  • Sizin için özel hazırlanmış yemeğiniz ve limitsiz soft içecekler
  • 1 buket gül
  • Profesyonel fotoğrafçı
  • Sürpriz kutu, uçan balonlar ve sürpriz mutluluk anın gerçekleşmesi

 

 

 

Renkli Başlangıçlar İş Politikası

Sektöre girişimizden bu zamana deyin geçen süre zarfında çalışan kadromuza alanında deneyimli personeller ekleyerek; hem iş prestijimizi marjinal bir konuma yükselttik, hem de kaliteli hizmetlerin sadece pahalı ücretler karşılığı yapılmadığını kamuoyuna gösterdik.

Yatta Evlilik Teklifi, kumsalda Evlilik Teklifi organizasyon, Gemi Yemeğinde Evlilik Teklifi organizasyon, villada Evlilik Teklifi organizasyon işlerimizde ücretlendirme tarifelerimizi alt seviyelere çekerek, diğer markalar ile aramıza ince bir çizgi çektik. Bizim için her özel an zoraki olarak yüksek bütçe ile değerlendirilmemelidir. Ekonomik paketler sunarak da müşteri deneyiminin nasıl en üst seviyelerde tutulabileceğini, sektör içerisinde kendimizi kanıtlayarak gösterdik.

Renkli Başlangıçlar, yeni sayfa demek.

Renkli Başlangıçlar; en özel, en güzel an demek.

Renkli Başlangıçlar, kalitenin vazgeçilmez adresi demek.

İşiniz; işimizdir, tercihiniz; kalitemizdir…

Hemen Ara
Translate
× How can I help you?