0539 709 76 08 info@renklibaslangiclar.com
Emlak Tanıtımları

drone ile emlak çekimleri

Emlak tanıtımlarında, satışları hızlandırmak amacıyla müşteriye iyi bir sunum hazırlayarak etkileme noktasında havadan çekimler önemli bir rol üstlenmektedir. Bu zamana kadar ki olan süreçlerde standart görseller yerine alçak irtifadan çekilmiş video sunumu daha başarılı bir sonuçlar almaya olanak kazandırmıştır.

Gayrimenkul(bina, arsa, daire, villa, yalı gibi.) satılık ve kiralık mülkiyetlerin tanıtımlarında havadan çekimler sayesinde çevre yapısı, mimari yapısı, sosyal alanları, ulaşım olanakları, eğitim ve alışveriş yerlerine uzaklığı, satın veya kiralanacak yerin konumdan sahip olduğu manzarası gibi pazarlama ve satışı doğrudan etkileyebilecek özelliklerin havadan çekimlerle birlikte çok rahat şekilde pazarlama imkanı sunabilmektedir.

Sizde emlak çekimleriniz için drone kiralama yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlarda vardır. Drone kiralama yaptığınız kişinin drone pilot lisansı ve deneyimli olup olmadığı en başta gelen önemli bir husustur. Doğru açılardan çekimler doğrudan sizi etkilemektedir!

Tercihinizi yaparken bu projelerinizi bir risk etkeni yapmamalı ve planlamanızı bunun çevresine konuşlandırarak gerçekleştirmelisiniz. Bizim sektörel olarak hedefimiz; hem ekonomik çıkarlarınızı korumak, hem de aşıladığımız güven duygusu ile drone kiralama da sizlere yardımcı olmaktır.

Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Hemen Ara
Translate
× How can I help you?