0539 709 76 08 info@renklibaslangiclar.com
Havadan Tatil ve Otel Reklamcılığı

drone ile tatil ve otel reklamcılığı

Gayrimenkul çekimlerine benzer bir şekilde bir otelin mükemmel konumu, tesisleri ve tatil köylerinin havadan çekimlerle tüm güzelliklerini en iyi açılarla estetik bir şekilde bir drone’ dan başka ne sağlayabilir ki?

Otellerin ve tatil mekanların reklam yaparak müşterinin gözüne en hoş gelebilecek açılardan yapılan çekimlerle, eşsiz video görüntüleri sunan mekanların diğer işletmelere kıyasla pazarda daha büyük bir paya sahip olduğu ve daha çok müşteri çektiği artık bir gerçek.

Sizde tatil mekanınız için drone kiralama yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlarda vardır. Drone kiralama yaptığınız kişinin drone pilot lisansı ve deneyimli olup olmadığı en başta gelen önemli bir husustur. Doğru açılardan çekimler doğrudan sizi etkilemektedir!

Tercihinizi yaparken bu projelerinizi bir risk etkeni yapmamalı ve planlamanızı bunun çevresine konuşlandırarak gerçekleştirmelisiniz. Bizim sektörel olarak hedefimiz; hem ekonomik çıkarlarınızı korumak, hem de aşıladığımız güven duygusu ile drone kiralama da sizlere yardımcı olmaktır.

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için gerekli bilgileri buradan doldurabilirsiniz.

Hemen Ara
Translate
× How can I help you?