0539 709 76 08 info@renklibaslangiclar.com
Kurumsal Organizasyonlar
AÇILIŞ VE TEMEL ATMA

Yeni açılan bir iş yerinin tanıtım ve reklam için yapılacak olan açılış organizasyonun görsel teması çok önemlidir. Bu durum hedef kitleye bağlı olarak farklılık gösterir. Firmanın hangi sektörde faaliyet göstereceği kusursuz bir açılış organizasyonu gerçekleştirmek işletmenin başarısı için atılacak en başlıca adım Renkli Başlangıçlar ile başlar.

KONGRE VE SEMİNER ORGANİZASYONLARI

Küçük gruplardan yüzlerce hatta binlerce katılımlı kongrelere kadar; tüm kongre, toplantı, seminer organizasyonlarına her aşama da donanımlı ve tecrübeli ekibimizle ihtiyaçlarınızı düşünerek planlayarak hizmet vermek öncelikli hedeflerimizdir.

Bunun için kongre ve seminer organizasyonlarımız da kişi sayısı, katılımcı portföyü, kongre süresi, kongre tarihi gibi detaylar alınarak kongre merkezi için alternatifler oluşturarak seçeneklerimizi sunmaktayız.

FİRMA, BAYİ TOPLANTILARI
  • Kurumsal ve kurumsallıkta hızla yol alan marka ve ürünün pazarda ki etkin ve güvenilir yüzü haline gelen bayileriniz ile düzenleyeceğiniz firma toplantılar da bayi ilişkilerini pekiştirmek, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtılması, olağan ve potansiyel sorunlara çözüm bulmak, satışları arttırmak için satış eğitimleri düzenleyerek hedeflerinize yönelik en uygun çözümleri bulabilmeniz için bunun zeminini hazırlamak amacıyla hizmet veriyoruz.

 

ÜRÜN VE MARKA LANSMANLARI

Ürün, hizmet, marka çeşitliliğini ve rekabetin fazla olduğu günümüz teknoloji zamanın da yeni bir ürünü ve yahut var olan ürünün iyileştirilmesi ya da hizmetin pazar da yer açması için mekanlaşması ve marka değerini yükseltmesi gerekiyor.

Üst düzey teknolojinin avantajlarını, hatta dezavantajlarını bile avantaja çevirerek ürün ve markanızın değerini, ayrıcılığını ve önemini görsel zenginlik kaliteli ses ve görüntü ile donatılmış çarpıcı tanıtımlarımızla ürün ve marka lansman tanıtımlarınızı ileriye dönük öncü firma olanız adına hizmet veriyoruz.

 

FUAR ORGANİZASYONLARI

Fuarlar günümüzün teknoloji pazarlarında tanıtım, satış ve pazarlama için firmaların vazgeçilmez faaliyetlerindendir. İyi bir fuar organizasyon planlanması müşterilerin ve misafirlerin şirkete ve markaya olan ilgisini arttırır.

Pazarlama İletişimi Açısından Önemi

Pazardaki mevcut şartlar altında bir firma, ne kadar iyi ve kaliteli ürün üretirse üretsin, o ürünü iyi ve doğru bir biçimde tanıtmayı başaramazsa, faaliyet gösterdiği sektörde başarı sağlayamamaktadır.

Bu noktada firmaların yürüttüğü bütünleşik pazarlama iletişimi süreci, firmaların yoğun rekabet ortamı içerisinde bir adım öne çıkmasında ve hem ürün / hizmetler hem de firma için ortak bir mesaj yaratılmasında etkili rol oynamaktadır.

Bütünleşik pazarlama iletişimi kapsamında ele alınan iletişim teknik ve yöntemlerinin uygulanmasıyla birlikte, firmaya ait tek ve güçlü bir imaj oluşturulmakta ve sinerjik bir etki elde edilmektedir.

Kurumsal Organizasyonlar

Bu aşamada ticari ihtisas fuarları da bütünleşik pazarlama iletişimi sürecinin çok önemli bir parçasını oluşturmakta ve diğer iletişim çabalarının etkinliğinin artırılmasına yardımcı olmaktadır.

Fuar Hazırlıklarının Planlanması

Fuar Hazırlıklarının Stratejik Planlanması

– Fuar ziyaretçi istatistikleri ve geçmiş yıllara ait performans raporları,
– Fuara katılım amaçları,
– Fuar için hazırlanan iletişim araç ve haberleşme araçları,
– İletişim mesajını destekleyecek sergi ve planların ve özel grafikler,
– Ürün sunum ve sergilemeleri, fuar alanında yapılacak gösteri tanıtım ve sunumları,
– Söz konusu fuar için hazırlanmış tanıtım planları,
– Bütçe tahminleri.

Stratejik planlar, genellikle fuarın misyon ve amaçlarını tanımlayıp bunların gerçekleştirilmesinde rol oynamakta ve şirketin uzun dönemli büyümesine katkıda bulunmaktadır.

Kurumsal Organizasyonlar

Fuar Öncesi ve Sonrası Yapılan Çalışmalar
– Fuara katılım kararının verilmesi ve doğru fuar seçimi
– Fuar katılım amaçlarının belirlenmesi
– Stant yeri ve dizaynı
– Fuar personeli seçimi, eğitimi ve görevleri
– Tanıtım aktivitelerinin planlanması
– Fuar organizasyonunda destek alınacak bağımsız hizmet ajansının seçimi
– Ürün transferlerinin nasıl yapılacağına karar verilmesi

– Bütçe taslağının hazırlanması
– Fuar sırasında yürütülecek çalışmaların planlanması
– Stant yönetimi
– Ziyaretçi kayıtlarının tutulması
– Ürün gösterimleri ve prezantasyonları
– Rekabette avantaj yaratabilecek bilgilerin toplanması
– Ağırlama hizmetleri
– Fuar sonrası çalışmaların yürütülmesi
– Teşekkür ziyaretleri
– Stant yöneticisinin raporu

– Genel değerlendirme toplantılarının düzenlenmesi
– Ziyaretçi bilgilerinin değerlendirilmesi
– Stant personelinin performansının değerlendirilmesi
– Bütçenin kontrol edilmesi

Kurumsal Organizasyonlar
KURUMSAL GALA GECELERİ

Düzenlemeyi planladığınız gala gecenizin seçkin mekanlar da özel gecenizin konseptine uygun her ayrıntıyı gözden geçirmekteyiz.

Sizler için özenle hazırladığımız zengin yemek menüleriyle davetlerinizin memnun kalması ve keyifli bir akşam geçirmesi için gala gecenizin her detayını özenle ve dikkatle hazırlamaktayız.

ŞİRKET KURULUŞ YIL DÖNÜMLERİ

Şirket kuruluş yıl dönümü organizasyonu şirketler için oldukça motivasyon kaynağıdır. Bir şirketin kuruluş yıldönümü en önemeli günlerden biridir.

Kuruluş yıl dönümü şirket çalışanlarının, iş ortaklarının kutlandığı dönüştürüldüğün de marka itibarına da pozitif katkı sağlar.

Şirket kuruluş yıl dönümleri kurumun kendini ifade etmesi ve ilişkilerini kuvvetlendirmesi için harika dönemlerdir.

Renkli Başlangıçlar sizlerin bu mutlu ve gururlu gününüz de, organizasyonunuzun en sağlıklı şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır.

EĞİTİM TOPLANTILARI

Eğitim toplantılarının amacı gerekli düzeni oluşturarak verimli toplantılar yapabilmek, olumsuz yönde etkileyen faktörlerden baş edebilmek, verimliliği arttıracak ipuçları eşliğinde fikir alışverişin de bulunulmaktadır.

Kurumuzun verimliliğini her geçen gün arttırmak için ancak eğitimli, kendisini sürekli geliştiren ve doğru yönde motive edilebilmiş yöneticiler ve çalışanlar ile sağlanılabilir.

 

Kurumsal Organizasyonlar
MEZUNİYET TÖRENLERİ

Hem okul çalışanları hem de öğrencilerimiz adına stresli ve bir o kadar da zorlu öğrenim öğretim yılını daha geride bıraktık. Artık kepleri havaya fırlatmanın ve atmosferin tadını çıkarmanın yoğunluğu geri de bırakmanın zamanı geldi.

Biz Renkli Başlangıçlar ekibi olarak sizlere mekan (okul) süsleme, ışık sistemleri, ses sistemleri, görüntü ve sahne kurulum hizmeti, DJ, konfeti Show, havai fişek gösterisi, mezuniyet yemek organizasyonu gibi unutamayacağınız mezuniyet töreni planlıyoruz.

FİRMA İÇİ ETKİNLİKLER

Firma içi etkinlikler çalışanlar arasında ki bağın artmasını birbirini daha yakından tanımayı ve takım oyununa teşvik edilmesi sağlanıyor.

Özellikle kalabalık gruplar halinde çalışanlar bu etkinlikler sayesine ekip ruhunu iyice kavrayıp işlerinde daha başarılı olabilmeleri adına düzenlemekteyiz.

 

 

Renkli Başlangıçlar İş Politikası

Sektöre girişimizden bu zamana deyin geçen süre zarfında çalışan kadromuza alanında deneyimli personeller ekleyerek; hem iş prestijimizi marjinal bir konuma yükselttik, hem de kaliteli hizmetlerin sadece pahalı ücretler karşılığı yapılmadığını kamuoyuna gösterdik.

Kurumsal Organizasyonlar işlerimizde ücretlendirme tarifelerimizi alt seviyelere çekerek, diğer markalar ile aramıza ince bir çizgi çektik.

Bizim için her özel an zoraki olarak yüksek bütçe ile değerlendirilmemelidir. Ekonomik paketler sunarak da müşteri deneyiminin nasıl en üst seviyelerde tutulabileceğini, sektör içerisinde kendimizi kanıtlayarak gösterdik.

 

 

Renkli Başlangıçlar, yeni sayfa demek.

Renkli Başlangıçlar; en özel, en güzel an demek.

Renkli Başlangıçlar, kalitenin vazgeçilmez adresi demek.

İşiniz; işimizdir, tercihiniz; kalitemizdir…

Hemen Ara
Translate
× How can I help you?