0539 709 76 08 info@renklibaslangiclar.com

Ne zamandan beridir bu işi yapıyorsunuz?

Renkli Başlangıçlar 2014 senesin den beridir alanında uzman deneyimli çalışan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Ekibinizin tümü bu iş için mi yer alıyor?

Organizasyon türüne göre değişiklik gösteren görev dağılımı gerekçesiyle, farklı iş planlamaları yürütüyoruz. Örnek olarak; servis hizmeti yürüten ekibimiz ile sunum hizmeti yürüten ekibimiz, tamamen birbirinden bağımsızdır. Bir başka örnek olarak da ulaşım ve satış ekibinin bağımsızlığı gibi… Firmamız içerisinde; her iş bölümü kendi kategorisinde değerlendirilir ve ona göre işe alım gerçekleştirilir. Dolayısıyla o departmanda görevli arkadaşlarımız tamamen o işe odaklı, alanında (başka herhangi bir işle meşgul olmayan) uzman kişilerdir.

Kişisel ve kurumsal kampanya süreçleriniz hangi tarihlerde geçerli oluyor?

Tamamen müşteri kitlesine ilişkin çalışma yürüttüğümüz den dolayı; özel ve resmi günlere ek olarak, yıl içerisinde de ilginizi çekebilecek cazip teklifler sunuyoruz. Sosyal medya veyahut iletişim kanallarımız aracılığıyla da bu konu hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

Fuar hizmetleriniz için davetli sayısı sınırı var mı?

Hayır, herhangi bir sınırlamamız yoktur. Sadece organizasyon yapılacak mekanın kriter seçenekleri sizlere sunarak detaylarını vermekteyiz.

İstanbul dışında da hizmet veriyor musunuz?

Renkli Başlangıçlar bulunduğunuz her şehir de organizasyonunuz da renk katmayı sürdürmektedir.

Düğün organizasyonum var hava şartlarına önlem alıyor musunuz?

Evet, kurumsal organizasyonlarda önlem aldığımız gibi Düğün ve nişan organizasyonlarında da durumun akıbetine göre sizlerle paylaşarak önlemlerimizi almaktayız.

 

Organizasyon hizmetinizi almam için dikkat etmem gereken bir husus var mı?

Organizasyon hizmeti sektörü tamamen planlama ve programlamaya dayalı olduğundan dolayı, rezervasyon önceliği bulunmaktadır. İleri ve yakın tarihlerde gerçekleştireceğiniz etkinlikleriniz için önceden rezervasyon yaptırmanız, son derece yararlı olacaktır. Böylece tüm hazırlıklar eksiksiz olarak yerine getirilir ve mevcut olmayan tüm öğeler hazır durumda olur.

Şirket kuruluş yıl dönümüm var, gerekli ürünler temin ediliyor mu?

Organizasyonların gerçekleşmesi için ürünler, organizasyon boyunca temin edilmektedir. Aynı zamanda konuklarınızın ağırlanmasına ilişkin tüm servis hizmetleri de, paket kapsamı içerisinde yer almaktadır.

 

Yurt dışında yaşıyorum projelerinizden faydalanma imkânım var mı?

İlerleyen zamanlarda genişleyen bir kadroya ev sahipliği yaptığımız takdir de, yurt dışı organizasyon hizmetlerimizde bulunacaktır. Yurt içi sunduğumuz tüm organizasyonların aynı platform içerisinde yurt dışı versiyonlarını da yayınlayacağımız dan, emin olabilirsiniz.

Daha önceden bir rezervasyon yaptırdım ancak yakın bir tarihte değişiklik gerekti ne yapmam gerekiyor?

Organizasyonların tümü rezervasyon sistemi ile işlediğinden dolayı; erteleme işlemleriniz (veyahut organizasyondaki değişiklikler), uygunluğu olumsuz sonuçlanmadığı durumda gerçekleştirilebilmektedir. Örneklendirmek gerekirse; ertesi gün için organizasyon rezervasyonunuz var. Organizasyonunuz için tüm yer, zaman ve mekân işleriniz ve de organizasyonda kullanılacak öğeler temin edildiği durumda değişikliliğe gidilemeyebilir. Çünkü aksi durumda; bir gün içerisinde söz konusu değişiklikler için yeni öğelerin temini ve yeni mekân ayarlanması gibi işler halledilemediği için, tarafımızca değişiklik talepleriniz karşılanamayabiliyor. Buna rağmen halledilebilir görülen tüm durumlar ve hizmet açısından olumsuz sonuçlar doğurmayacak tüm seçenekler, kabul görecektir.

Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında danışabileceğim herhangi bir kanal mevcut mu?

Çalışanlarımız tarafımıza talep iletebileceğiniz tüm iletişim kanallarını aktif olarak takip etmektedir. Bize ulaştıracağınız herhangi bir geri bildirim, ilgili ekipler tarafından incelenerek tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

Ücretlendirme politikanız ne şekilde?

Kuruluşumuzdan bu zamana deyin müşteri odaklı bir hizmet gerçekleştirdiğimiz için, tamamen siz değerli müşterilerimizi işin merkezine koyarak ücretlendirme politikası üretmekteyiz. Ekonomik ve ticari kaybınızı en aza indirmek için yeni paketler oluşturmakta ve sizin kullanımınıza sunmaktayız.

Hizmet veya ürün almak istediğimiz zaman hangi ödeme yöntemleriyle yapabiliriz?

Görüşmelerimizde mutabık kaldığımız takdirde nakit ödeme, Havale/EFT veya Kredi Kartı ile tek çekim ya da taksitli işlemler olarak yardımcı oluyoruz.

Evlilik teklifi organizasyonu yaptırmak istiyorum fakat aklıma bir şey gelmiyor nasıl ilerlememiz gerekir?

Evlilik teklifi gerçekten zor bir süreçtir, hayatınızın önemli ve unutulmaz anlarından birisi olduğu için önceki sürprizlerinizden çok daha fazlası ve farklısını istersiniz ve bu anda da Renkli Başlangıçlar organizasyon ekibi devreye girerek, sizin üzerinizden bu yükünüzü alır. Sizlerden talep ettiğimiz noktalar teklif edeceğiniz müstakbel eş adayınızdan biraz bizlere bahsederek(nelerden hoşlanır, nerelere gitmekten zevk alır, özel ve anlamlı ortak bir mekanınız olabilir, neleri sever,  hangi renklerden hoşlanır veya bu zamana kadar size böyle bir evlilik teklifi ne kadar güzelmiş diyerek ima da bulundukları gibi…) tanımak isteriz. Bundan sonraki adımımız nasıl ilerleyeceğimizle ilgili doğru hizmeti, ekibimizle planlayıp sizinle paylaşıyoruz.

Hemen Ara
Translate
× How can I help you?