0539 709 76 08 info@renklibaslangiclar.com
Yılbaşı Organizasyon

Yılbaşı organizasyonu tanımı

2018’i iyisiyle, kötüsüyle uğurlarken, Yeni bir yıla girmenin heyecanını yaşıyoruz!

Yeni bir yılda güzel beklentilerin, yeni umutların,  üzerinizde ki tatlı telaşı ve heyecanını sevdiklerinizle en iyi şekilde geçirmek mi istiyorsunuz?

Gelin sizinle 2019’a Renkli bir başlangıç yapalım!

Profesyonel ekibimizin sizlere sunduğu sizin için özenle hazırlanan konseptlerimiz ile yeni yıla Hoş geldin 2019 diyelim!

 

Renkli Başlangıçlar Yılbaşı günlerinde ne gibi organizasyonlar düzenler? Ve nerelerde hizmet veririz? 

 

Evde yılbaşı eğlencesi, Noel Anne ve noel baba kiralama organizasyonu, tombala organizasyonu,ışıklı çam ağacı kiralama, sis makinesi kiralama, köpük makinesi kiralama, konfeti makinesi kiralama, yılbaşı şirket organizasyonları, işyerinin yılbaşı dekorasyonu, çalışan personele yılbaşı için müzikli parti organizasyonu,

yılbaşı mekan süsleme,  avm ışık süsleme, otel ışık süsleme, mağaza ışık süsleme, villa ışık süsleme, yalı ışık süsleme, bina ışık süsleme,bahçe ışık süsleme,sokak ışık süsleme, cadde ışık süsleme, direk ışık süsleme, saçak ışık süsleme, benzinlik ışık süsleme, ağaç ışık süsleme, yılbaşı ağaç ışık süsleme, yılbaşı ışık süsleme

 

                Öncelikle 2019 yılbaşı partisini Renkli Başlangıçlar Organizasyon ile tercih edecek veya ettiyseniz görsel bir şölene hazırlıklı olabilirsiniz!

Sizlere yılbaşı organizasyonlarında verdiğimiz hizmetler hakkında bilgiler verip, yukarıda bahsedilen başlıklar altında bireysel, kurumsal firmalar, oteller, restaurantlar, eğlence merkezleri gibi mekanlar da dekorasyonlar ve ışık süslemeleri ile ilgili detayları paylaşmak isteriz.

Renkli Başlangıçlar Organizasyon, eğlendirmeyi seven profesyonel ekibi ile tercih ettiğiniz mekan da, göz dolduran tasarımlarını hizmetinize sunmak için öncelikle mekan incelemesi yapar, her ayrıntıyı analiz ederek sunum dosyasını sizlerle paylaşır, onayınız sonrasında hazırlıklarına başlar 

Yılbaşı Organizasyonu

Öncelikle davetlilerin mekana ilk girişteki  (Ev, firma, otel, restaurant, eğlence merkezleri gibi) izlenimleri çok önemlidir.

O yüzden dış mekanın Işık süslemeleri ilk olarak göze çarpar, giriş kısmını biraz daha hareketlendirmek için kar makinesi, Noel Anne ve Noel Baba ile veya bir müzisyenle karşılamak davetliler üzerinde hoş bir intiba bırakacak ve içeride büyük bir organizasyon olduğunun havasını katmış olacaktır.

Seçimini yaptığınız konseptimiz ile ışık süslemesi, masa-sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar ve şık bir yılbaşı ağacı ekipmanlarımızla organizasyon yapılacak iç mekanımızı dekore ediyoruz.

Tabi bunun için renklerin uyumu, göze dolgun ve şık gelen ince dokunuşlar, hafızalardan silinmeyecek bir konsept oluşturmak en önemli unsurumuzdur.

 

Partiniz de seçimleriniz doğrultusunda sahne dekoru, sanatçı, Dj, gösteri ekibi, volkan gösterileri, havai fişek gösterileri, dans gösterileri

ve profesyonel ses sistemlerimiz ile müzik coşkusunu ve görsel showlarımızı gerçekleştirerek o günü unutulmaz kılıyoruz.

Yılbaşı partilerinin kokteyl organizasyonu da bir süsleme ve etkinlikler kadar önemlidir.

İkramlıkların hijyenliği, lezzeti ve her damağa hitap etmesi de çok önemli bir husustur. Renkli Başlangıçlar Organizasyon ekibimiz bu bilince göre hizmet vermektedir.

 

Davetlilerinizin ve sizin hizmetinizde devamlı olacak profesyonel servis elemanları ve teknik ekiplerimiz ile sizlere eksiksiz yılbaşı gecesi organizasyonu gerçekleştiriyoruz.

Yılbaşı Organizasyonu

Yılbaşı gecenize farklı bir renk katacak bir önerimiz var 😉
Noel baba ile tombala oynamak ve çekilişle minik hediyeler!
Bu hoş sürprizler partinize renk katacak.

Kesinlikle böyle bir sürpriz davetlilerinizin çok hoşlarına gidecek ve keyifli vakit geçireceklerinden emin olabilirsiniz.

Yılbaşı Organizasyonu

 

Aynı zamanda partinize biraz daha renk katmak isterseniz davetli sayısınca birbirinden farklı maskeler ve kostümlerde talep edebilirsiniz.

Yılbaşı gecesi organizasyonu için bizim gibi profesyonel bir ekipten teklif almanızda ve erkenden bizi arayarak rezervasyon yaptırmanızda fayda var!      

Hemen Ara
Translate
× How can I help you?